O nás

Tattoo Vetengl je tetovací salon zaměřený na originální tetování a permanentní makeup. Zajišťujeme kvalitní tetování v Plzni. Motiv tetování je na vašem výběru.

Naši tatéři jsou odborně proškolení, zkušení a řadí se mezi nejlepší tatéry v Plzni. Každý tatér má svůj osobitý styl. Náš salón má kladné hodnocení od tuzemských i zahraničních klientů. Otevírací doba každý všední den od 10:00-18:00 hodin a o víkendu, dle předchozí domluvy.

Luboš

Více než 16 let se věnuji malbě, kresbě a grafice. Vystudoval jsem AVU (akademie výtvarných umění v Praze). Zabývám se tvorbou originálních návrhů na tetování a jejich realizací. Zaměřuji se na, realismus, krajiny a graficky zpracované tetování. Přijímám i individuální požadavky zákazníků, které dokáži zpracovat do originálního návrhu.

O tetování

Tetování se realizuje profesionálně s využitím jednorázových jehel a s certifikovanými barvami. Dodržujeme přísné hygienické podmínky.

Jak se objednat?

Nejprve je nutná konzultace u vámi zvoleného tatéra (Luboš nebo Kristýna). Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, na facebooku nebo instagramu.

www.facebook.com/tattoo.vetengl/

https://www.instagram.com/tattoovetengl/

 

Není Vám 18 let?

K realizaci tetování je nutné, aby vám bylo 18 a více let. Pokud tomu tak není, potřebujeme písemný souhlas obou rodičů nebo obou zákonných zástupců. Formulář je k dispozici fyzicky u nás v salonu.

Jak předejít zdravotním komplikacím?

Pro realizaci tetování je důležité, abyste byli odpočatí, najezení a v klidu. Nedoporučujeme, pití kávy, alkoholu a užívání drog či léků. Veškeré zdravotní problémy (alergie, imunitní, krevní, kožní, …) konzultujte s tatérem. Jakékoli zatajení vašeho zdravotního stavu je na vaší zodpovědnost. Pokud se necítíte nejlépe a máte domluvený termín, raději zavolejte do salonu a přeobjednejte se.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na vaší návštěvu.

Jak to u nás funguje?