O nás

Luboš

Více než 13 let se věnuji malbě, kresbě a grafice. Vystudoval jsem AVU (akademie výtvarných umění v Praze). Zabývám se tvorbou originálních návrhů na tetování a jejich realizací. Zaměřuji se na, realismus, krajiny a graficky zpracované tetování. Přijímám i individuální požadavky zákazníků, které dokáži zpracovat do originálního návrhu.

Anita

Od 15 ti let se věnuji malbě a kresbě portrétů. Své zkušenosti využívám v tetování. Nejvíce preferuji realistické motivy s kapkou abstrakce, geometrie a blackworku. Osobité návrhy na tetování jsou mi výzvou a těším se na jejich realizaci.

O tetování

Tetování se realizuje profesionálně s využitím jednorázových jehel a s certifikovanými barvami. Dodržujeme přísné hygienické podmínky.

Jak se objednat?

Nejprve je nutná konzultace u vámi zvoleného tatéra (Luboš nebo Anit). Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, na facebooku nebo instagramu.

Není Vám 18 let?

K realizaci tetování je nutné, aby vám bylo 18 a více let. Pokud tomu tam není, potřebujeme písemným souhlasem obou rodičů nebo obou zákonných zástupců. Formulář je k dispozici fyzicky u nás v salonu.

Jak předejít zdravotním komplikacím?

Pro realizaci tetování je důležité, abyste byli odpočatí, najezení a v klidu. Nedoporučujeme, pití kávy, alkoholu a užívání drog či léků. Veškeré zdravotní problémy (alergie, imunitní, krevní, kožní, …) konzultujte s tatérem. Jakékoli zatajení vašeho zdravotního stavu je na vaší zodpovědnost. Pokud se necítíte nejlépe a máte domluvený termín, raději zavolejte do salonu a přeobjednejte se.
Budeme se těšit na vaší návštěvu.

Jak to u nás funguje?