O nás

Jak jsem se dostal k tetování? Původně jsem chtěl věnovat vyučování kresby a malby. Těmto oborům se věnuji více než 12 let. Před ukončením studia na AVU jsem si takové zaměstnání hledal, ale nenašel. Ve stejné době mně oslovila moje maminka s přáním, abych jí nakreslil návrh na tetování, protože se chystá na tetování. Postupem času, jsem byl osloven ještě dvakrát. Jednou jsem se šel podívat, jak takové tetování vypadá při realizaci, a po této zkušenosti jsem si řekl, že bych to mohl zvládnout. Časem jsem absolvoval všechny kurzy a praxi, které jsou nezbytné. Nyní mám svůj salon, kde realizuji svá autorská tetování.

 O tetování

Tetování se provádí pomocí speciálních strojků, které vpichují do kůže barvu za přísných hygienických podmínek. V salonu navrhuji originální tetování na míru zákazníka. Hojení trvá asi dva týdny a tetováž se ošetřuje speciální mastí. Po zahojení máte nárok na jednu korekci zdarma.

Mohu se nechat tetovat, i když ještě nemám 18 let? Ano, ale pouze se souhlasem obou rodičů.

Mohu se nechat tetovat, i když jsem nemocný? Pokud imunitní systém není stoprocentně v pořádku, tetování není dobrý nápad. Pokud je váš obranný systém oslaben, rána (kterou tetování je) se může špatně hojit. Nezmínit se o nemoci tatérovi je bezohledné nejen k němu, ale i k jeho ostatním zákazníkům, které můžete nakazit. Pokud se necítíte nejlépe a máte domluvený termín, raději zavolejte do salonu a přeobjednejte se.

Lze tetovat i přes jizvy? Tetovat na jizvu není problém, ale kůže může být velmi ztvrdlá a proto se na ní hůře pracuje. Záleží na individuálním posouzení.

Tetování je považováno za druh umění. V tomto umění dodržuji estetické, morální a etické kodexy, ve kterých se nedají dělat ústupky. Vkládám do vytváření tetování srdce a duši, bez ohledu na to, jak rozsáhlé tetování je.

aa

bb