Ceník tetování

Cena tetování určujeme individuálně na základě osobní konzultace, která předchází tetování. Vliv na cenu má pracnost motivu, barevnost, velikost, umístění množství spotřebovaného materiálu a na čase, který tatér či tatérka stráví vytvářením tetování a jeho návrhu. Odhad ceny proto můžeme stanovit až poté, co motiv uvidíme. Při konzultaci vašeho návrhu určíme cenovou hranici, kterou nepřesáhneme.

Záloha na tetovací termín

Na tetovací termín vybíráme zálohu 1000 – 1500 Kč. Záloha za termín nezahrnuje cenu návrhu na tetování. Záloha vám bude samozřejmě odečtena od konečné ceny tetování.

Minimální cena za tetování je 2 000,- Kč.

Rušení tetovacího termínu

Domluvený termín na tetování je možné zrušit pouze telefonicky na čísle 604 276 575 nejpozději 3 dny (72 hodin) před vaším termínem. Pokud se na rezervovaný termín nedostavíte nebo jej zrušíte později než 3 dny (72 hodin) předem, není možné vaše místo nabídnout jiným zákazníkům a vaše záloha v plné výši propadá.

Korekce tetování

V ceně tetování je započítaná jedna korekce tetování zdarma, po dobu maximálně 6 měsíců od termínu, kdy bylo tetování zhotoveno. Po uplynutí této doby popadá nárok na korekci zdarma. Děkujeme, že toto pravidlo respektujete.

Tattoo

Minimální cena tetování je                          2 000,- Kč.

Předělávky tetování                                        +500,- Kč/hod.

Příplatek za služby mimo pracovní dobu 1000,- Kč (víkendy a svátky)

Permanentní make-up

Modelace obočí chloupkovou metodou 4900,-Kč
Horní linky3000,-Kč
Dolní linky3000,-Kč
Kontura rtů 2500,-Kč
Výplň rtů3000,-Kč